ترجمه فارسی به ترکی و ترکی به فارسی

ترجمه فارسی به ترکی و ترکی به فارسی

با توجه بعد نزدیکی کشور ترکیه و اینکه برای سرمایه گذاری ایرانی ها کشور ترکیه از مقاصد جذاب به شمار می آید، بخش بسیار بزرگی از ترجمه در ایران مربوط به ترجمه زبان ترکی (ترجمه رسمی و غیررسمی) ترجمه فارسی به ترکی و ترکی به فارسی می باشد.

پذیرش ترجمه رسمی آگهی تاسیس، آگهی تغییرات، اساسنامه،اظهارنامه و ... را از زبان فارسی به ترکی استانبولی، ترجمه ریزنمرات و مدارک پایان تحصیلات از زبان فارسی به ترکی / ترجمه از ترکی به فارسی، ترجمه رسمی وکالتنامه، شناسنامه، پاسپورت و سایر مدارک را از فارسی به استانبولی. ترجمه رسمی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه و سفارت ترکیه را می پذیریم.

ترجمه فارسی به ترکی و ترکی به فارسی

دارالترجمه رسمی شهر  (دارالترجمه ترکی) با همکاری مترجمان رسمی و خبره قوه قضائیه آماده ارائه خدمات ترجمه در حوزه زبان ترکی به شما عزیزان می باشد. افرادی که قصد مسافرت، تحصیل، مهاجرت، سرمایه گذاری و ... در کشور ترکیه را دارند، قبل از اقدام به ترجمه، می توانند مشاوره لازم را از ما گرفته و صرفاً اسناد و مدارک لازم را ترجمه و به تائید دادگستری و وزارت خارجه برسانند. همچنین به اطلاع می رساند که در اکثریت قریب به اتفاق، ترجمه های رسمی از فارسی به ترکی استامبولی نیاز به تائید سفارت ترکیه در ایران را دارند. در صورتیکه امکان تائید ترجمه رسمی نزد سفارت ترکیه در ایران را نداشتید، باید در اولین فرصت به کنسولی ها یا سفارت ایران در ترکیه رفته و نسبت به تائید ترجمه ها ترکی اقدام نمایید.

بخش اصلی خدمات ترجمه دارالترجمه رسمی شهر مربوط به زبان ترکی می باشد که شامل ترجمه فارسی به ترکی و ترکی به فارسی اسناد و مدارک به صورت رسمی و با تائید نزد دادگستری، وزارت امور خارجه و سفارت مربوطه می باشد. علاوه بر این در ارائه خدمات غیررسمی و آنلاین ترجمه فارسی به ترکی و ترکی به فارسی نیز آمادگی خود را اعلام می داریم که شامل: ترجمه ترکی به فارسی و فارسی به ترکی کاتالوگ ها، بروشور، مقالات علمی، و دیگر متون فارسی به ترکی و ترکی به فارسی می باشد.همچنین مترجمین ما می توانند شما را در سفرهای توریستی و تجاری به کشور ترکیه و یا آذربایجان همراهی کنند.

دارالترجمه شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به ترکی، تائید ترجمه رسمی اسناد را نزد دادگستری و وزارت امور خارجه نیز می پذیرد. علاوه بر این دارالترجمه رسمی شهر تائید ترجمه رسمی فارسی به ترکی نزد سفارت ترکیه را به انجام می رساند.

ترجمه فارسی به ترکی و ترکی به فارسی

ترجمه فارسی به ترکی شناسنامه
ترجمه از فارسی به ترکی کارت ملی
ترجمه رسمی فارسی به زبان ترکی  سند ازدواج
ترجمه فارسی به ترکی و ترکی به فارسی پاسپورت
ترجمه فارسی به ترکی و ترکی به فارسی گواهینامه رانندگی
ترجمه فارسی به ترکی اجاره نامه