ترجمه فارسی به ایتالیایی، ترجمه رسمی فارسی به ایتالیایی، دفتر ترجمه ایتالیایی

ترجمه فارسی به ایتالیایی

ترجمه فارسی به ایتالیایی، ترجمه رسمی فارسی به ایتالیایی، دفتر ترجمه ایتالیایی

دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه ترجمه فارسی به ایتالیایی بصورت رسمی و غیررسمی می باشد. 

ترجمه فارسی به ایتالیایی، ترجمه ایتالیایی به فارسی را بصورت رسمی و غیررسمی می پذیریم.

ترجمه ایتالیایی به فارسی و ترجمه از فارسی به ایتالیایی به صورت رسمی و همچنین ترجمه فارسی به ایتالیایی به صورت غیر رسمی را می پذیریم.

ترجمه فارسی به ایتالیایی: دارالترجمه رسمی شهر آماده پذیرش اسناد، مدارک و متون جهت ترجمه از فارسی به ایتالیایی و ترجمه رسمی از ایتالیایی به فارسی از تمام نقاط می باشد.

افرادی که قصد ادامه تحصیل در ایتالیا و یا مسافرت به این کشور را دارند، می توانند جهت ترجمه رسمی از زبان فارسی به ایتالیایی اسناد و مدارک خود به دارالترجمه رسمی شهر مراجعه کرده و یا اسناد را به آدرس ما ارسال نمایند. ترجمه رسمی از زبان فارسی به ایتالیایی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه و در برخی موارد تائید سفارت ایتالیا را می پذیریم.

ترجمه فارسی به ایتالیایی، ترجمه رسمی فارسی به ایتالیایی، دفتر ترجمه ایتالیایی

ترجمه رسمی مدارک صادر شده از کشور ایتالیا به زبان فارسی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه را می پذیریم.

- ترجمه کاتالوگ، برشور و ... از ایتالیایی به فارسی را می پذیریم. 

- ترجمه فارسی به ایتالیایی قراردادها، توافقنامه ها و ... را می پذیریم.

- با توجه به واردات کالات های صنعتی و مهندسی از کشور ایتالیا، نیاز به به ترجمه روان از کاتالوگ ها می تواند به استفاده بهینه تر از این کالاها کمک کند. دارالترجمه رسمی شهر با بهرمندی از بهترین مترجمان رسمی و با سابقه در حوزه زبان ایتالیایی آماده ارائه خدمات ترجمه به شما عزیزان می باشد.

با توجه به هزینه بسیار بالای ترجمه در ایتالیا، شما می توانید اسناد و مدارک خود را از خارج ایران به آدرس دارالترجمه رسمی شهر در تهران ارسال نمائید تا ظرف مدت 3 روز کاری ترجمه فارسی به ایتالیایی و یا ایتالیایی به فارسی اسناد و مدارک را با تائید دادگستری و وزارت خارجه ایران تهیه نمائیم و به آدرس مورد نظر شما در ایتالیا و یا هر آدرس دیگری ارسال کنیمترجمه رسمی اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی، ملکی و ... از فارسی به ایتالیایی و یا ایتالیایی به فارسی در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ای مقبول شما. اسناد و مدارک صادر شده از کشور ایتالیا، ابتدا باید به تائید کنسولی ایران در کشور ایتالیا رسیده باشد. سپس باید به تائید وزارت امورخارجه ایران برسد و بعد از این مرحله می باشد که مترجم رسمی قوه قضائیه اجازه ترجمه اسناد را خواهد داشت.

·    ترجمه رسمی فارسی به ایتالیایی کارت ملی

·     ترجمه فارسی به زبان ایتالیایی شناسنامه

·         ترجمه رسمی فارسی به ایتالیایی پایان خدمت

·         ترجمه فارسی به ایتالیایی دانشنامه

·         ترجمه از فارسی به ایتالیایی ریزنمرات

·         ترجمه رسمی فارسی به ایتالیایی عقدنامه

·         ترجمه رسمی فارسی به ایتالیایی سند ملک

·         ترجمه فارسی به ایتالیایی وکالتنامه