ترجمه عربی

ترجمه عربی به صورت رسمی برای اسناد و مدارک  شما توسط دارالترجمه رسمی در تهران به کلیه زبان ها انجام می شود. ترجمه وکالتنامه به عربی، ترجمه احکام قضایی به عربی، ترجمه مدارک هویتی و مِلکی از فارسی به عربی را می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات ترجمه از زبان فارسی به زبان عربی و ترجمه از زبان عربی به فارسی می باشد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به دارالترجمه رسمی شهر و یا ارسال کار به آدرس ما، ترجمه ای با کیفیت و بسیار به صرفه را دریافت دارید. مترجمین رسمی و غیررسمی دارالترجمه رسمی شهر می توانند شما عزیزان را در سفرهای تجاری، علمی و ... همراهی کنند. درالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد و مدارک شما و همچنین تائید ترجمه نزد دادگستری و وزارت امور خارجه، در صورت نیاز شما مشتریان عزیز، امور مربوط به تائید ترجمه رسمی اسناد را نزد سفارت تمامی کشورها به ویژه کشورهای عرب زبان را می پذیرد.

ترجمه عربی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

ترجمه عربی به فارسی و فارسی به عربی اسناد و مدارک رسمی با تائید دادگستری، وزارت امور خارجه و سفارت کشور مربوطه و ترجمه عربی به فارسی و فارسی به عربی متون عمومی، تخصصی، بروشورها، کاتالوگ ها و انواع مکاتبات اداری، تجاری، شخصی و ... با کیفیتی عالی و در زمان مورد نظر شما

دارالترجمه رسمی شهر با همکاری بهترین مترجمین رسمی دادگستری و همچنین مترجمین غیررسمی آماده ارائه خدمات ترجمه از عربی به فارسی و یا هر زبان دیگر و همچنین از فارسی به عربی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. ترجمه عربی اسناد و ترجمه عربی مدارک ملکی، تحصیلی، هویتی و همچنین ترجمه عربی متون غیررسمی (تجاری، صنعتی، گردشگری و...) می باشد.

خدمات ترجمه عربی در دارالترجمه شهر

ترجمه رسمی و غیررسمی عربی اسناد و مدارک تجاری و بازرگانی، ترجمه اسناد مربوط به بنادر و کشتیرانی، ترجمه مدارک مربوط به صادرا و رادات کالا و ... را می پذیریم.

  • ترجمه عربی به فارسی و فارسی به عربی اسناد و مدارک هویتی (شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت، کارت پایان خدمت، سند ازدواج و ...)
  • ترجمه عربی به فارسی و فارسی به عربی اسناد و مدارک ملکی (سند ملک، سند خودرو، بنچاق، اجاره نامه و ...)
  • ترجمه رسمی عربی به فارسی و فارسی به عربی اسناد و مدارک تحصیلی (ریزنمرات، دانشنامه، گواهینامه های آموزشی، گواهی های اشتغال به تحصیل و ...)
  • ترجمه عربی به فارسی و فارسی به عربی اسناد و مدارک شغلی
  • ترجمه رسمی عربی به فارسی و فارسی به عربی اسناد و مدارک شرکت (اساسنامه، آگاهی تاسیس، آگاهی تغییرات، شرکتنامه، گواهی صلاحیت پیمانکاری و ...)