ترجمه شفاهی

مترجم شفاهی و همراه را از ما بخواهید. دارالترجمه رسمی در تهران آماده اعزام مترجم همراه جهت همراهی شما و ترجمه شفاهی در جلسات و ملاقات ها. سراغ مترجم همراه (شفاهی) را از ما بگیرید. مترجم های همکار ما، می توانند شما را در سمینارها و ملاقات های تجاری و اداری همراهی کنند.

دارالترجمه شهر ارائه دهنده خدمات ترجمه بصورت شفاهی و اعزام مترجم همراه جهت حضور در کنفرانس ها، سمینارها و همچنین اعزام مترجم برای همراهی شما در خارج از کشور می باشد.

دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی اسناد و مدارک، در اعزام مترجم همراه و ترجمه شفاهی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. مترجمان دارالترجمه رسمی شهر می توانند شما را در سفرهای تجاری، توریستی، زیارتی و ... به تمام نقاط، همراهی کنند. علاوه براین جهت ترجمه شفاهی، می توانند شما را در سمینارها و همایش های داخلی و خارجی همراهی کنند. شما در صورت داشتن فایل های صوتی از هر زبان به زبانی دیگر جهت دریافت ترجمه ای با کیفیت می توانید آنها را به ما بسپارید تا در زمان مورد نظر شما ترجمه مکتوب یا شفاهی را تحویل دهیم. ترجمه شفاهی اشعار و قطعات ادبی و سایر متون در هر زمینه ای را به ما واگذار کنید. ترجمه شفاهی فیلم، ترجمه شفاهی فایل های صوتی، ترجمه شفاهی سخنرانی ها، ترجمه شفاهی هر آنچه که مورد نظر شما باشد را می پذیریم.

علاوه بر اعزام مترجم و ترجمه شفاهی، با ترجمه رسمی از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها در خدمت شما هستیم.

ترجمه شفاهی اخبار، ترجمه شفاهی سخنرانی ها، ترجمه شفاهی آهنگ و موسیقی، ترجمه شفاهی سمینارهای علمی، ترجمه شفاهی از فارسی به انگلیسی، ترجمه شفارهی از انگلیسی به فارسی، ترجمه شفاهی از فارسی به دیگر زبان ها.