ترجمه شعر

ترجمه شهر و متون ادبی

ترجمه شعر و متون ادبی را می پذیریم. دارالترجمه شهر با همکاری مترجمین با سابقه، آماده ارائه خدمات ترجمه در حوزه متون ادبی و شعر و نثر می باشد. ترجمه انواع متون ادبی از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان های زنده را می پذیریم.

مترجمان همکار دفتر ترجمه رسمی شهر توانایی ترجمه هر نوع متن تخصصی در حوزه فرهنگ و ادبیات را به زبان انگلیسی و  دیگر زبان ها دارند. برای ترجمه شعر و متون ادبی خود جهت ارائه به سمینارها و همایش ها با کیفیتی مطلوب، می توانید این متون را به مترجمان رسمی و غیر رسمی دارالترجمه رسمی شهر بسپارید. مطلوب ترین ترجمه شعر و متون ادبی را از ما بخواهید. کادر مترجمین دارالترجمه همزمان علاوه بر انجام ترجمه می توانند اصل این متون را نیز ویرایش کرده و در صورت تائید شما، تغییرات لازم را در ترجمه شعر و متون اعمال کنند.

ترجمه شعر از فارسی به انگلیسی، ترجمه شعر از فارسی به ترکی، ترجمه شعر از فارسی به کردی، ترجمه شعر از فارسی به فرانسه، ترجمه شعر از فارسی به آلمانی، ترجمه شعر از فارسی به عربی، و ترجمه شعر از هر زبانی به زبان فارسی.

دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه شعر، متون ادبی، کاتالوگ و ... ترجمه رسمی اسناد را از زبان فارسی به انگلیسی، ترجمه به فرانسه، آلمانی، ایتالیایی و دیگر زبان ها را می پذیرد. علاوه بر ترجمه رسمی مدارک از زبان فارسی به انگلیسی و ... ، دارالترجمه شهر امور مربوط به تائید ترجمه اسناد را نزد دادگستری و وزارت خارجه می پذیریم.