ترجمه شعر

ترجمه شعر و متون ادبی را می پذیریم. دارالترجمه شهر با همکاری مترجمین با سابقه، آماده ارائه خدمات ترجمه در حوزه متون ادبی و شعر و نثر می باشد. ترجمه انواع متون ادبی از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان های زنده را می پذیریم.

ترجمه شعر

مترجمان همکار دفتر ترجمه رسمی شهر توانایی ترجمه هر نوع متن تخصصی در حوزه فرهنگ و ادبیات را به زبان انگلیسی و  دیگر زبان ها دارند. برای ترجمه شعر و متون ادبی خود جهت ارائه به سمینارها و همایش ها با کیفیتی مطلوب، می توانید این متون را به مترجمان رسمی و غیر رسمی دارالترجمه رسمی شهر بسپارید. مطلوب ترین ترجمه شعر و متون ادبی را از ما بخواهید. کادر مترجمین دارالترجمه همزمان علاوه بر انجام ترجمه می توانند اصل این متون را نیز ویرایش کرده و در صورت تائید شما، تغییرات لازم را در ترجمه شعر و متون اعمال کنند.

ترجمه شعر

دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه شعر، متون ادبی، کاتالوگ و ... ترجمه رسمی اسناد را از زبان فارسی به انگلیسی، ترجمه به فرانسه، آلمانی، ایتالیایی و دیگر زبان ها را می پذیرد. علاوه بر ترجمه رسمی مدارک از زبان فارسی به انگلیسی و ... ، دارالترجمه شهر امور مربوط به تائید ترجمه اسناد را نزد دادگستری و وزارت خارجه می پذیریم.