ترجمه چینی

ترجمه چینی

ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به چینی و ترجمه رسمی از چینی به فارسی را می پذیریم. ترجمه رسمی چینی همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه را می پذیریم. امروزه با توجه به واردات فزاینده محصولات چینی به بازار ایران و تجارت رو به گسترش میان ایران و چین، لازم می آید که طرفین خریدار و فروشنده با محتوای قراردادهای فیمابین آشنایی کامل داشته و از موارد این قراردادها باخبر باشند. شما می توانید با کمک مترجمین و پرسنل دارالترجمه رسمی شهر با خیالی آسوده پای به این عرصه بگذارید. ترجمه چینی اسناد و مدارک به صورت رسمی، ترجمه رسمی چینی قراردادها و مذاکرات، ترجمه رسمی چینی بروشورها و کاتالوگ های محصولات صنعتی، ترجمه چینی سایت، ترجمه چینی اخبار و اطلاعات روز جهان، ترجمه چینی کلیه متون و اسناد به صورت رسمی و غیر رسمی در اسرع وقت و با کیفیتی مطلوب. مترجمین شفاهی زبان چینی ما آماده همراهی شما در سفرهای تجاری یا توریستی به کشور چین می باشند.

ترجمه چینی, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

بخش زیادی از کالاها و اجناسی که در ایران استفاده می شوند تولید شده در کشور چین می باشند. لازم است شرکت های وارد کننده این کالاها جهت به دست آوردن بازار کاتالوگ ها، برشورها و دستورالعمل ها را از زبان چینی به فارسی ترجمه کنند تا خریدار بتواند بهتر با کالا آشنا شود. دارالترجمه رسمی در تهران با کادری مجرب در زمینه ترجمه از زبان چینی به فارسی و همچنین ترجمه فارسی به چینی آماده ارائه خدمات می باشد. 

دارالترجمه رسمی شهر با همکاری مترجمین خبره دادگستری آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی برای زبان چینی می باشد. زبان چینی از ابتدای سال 93 دارای مترجم رسمی در ایران می باشد و می توان ترجمه چینی را بصورت رسمی و با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه انجام داد.

خدمات ترجمه چینی

ترجمه به چینی تمامی اسناد و مدارک رسمی و غیررسمی در اسرع وقت و با هزینه ای کاملاً بصرفه 

ترجمه  به چینی اسناد و مدارک تجاری و بازرگانی

ترجمه به چینی ریزنمرات و دانشنامه

ترجمه به چینی روزنامه رسمی

ترجمه  به چینی پاسپورت بصورت رسمی

ترجمه به چینی برشور و کاتالوگ

ترجمه به چینی انواع گواهی

ترجمه به چینی مقالات علمی

ترجمه چینی به فارسی و فارسی به چینی مکاتبات تجاری