ترجمه روسی

ترجمه روسی

ترجمه رسمی از فارسی به روسی و ترجمه از روسی به فارسی را بصورت رسمی و غیررسمی می پذیریم. دارالترجمه رسمی شهر ارائه دهنده خدمات ترجمه رسمی برای زبان روسی در ایران می باشد. ترجمه رسمی از زبان فارسی به روسی و ترجمه از روسی به فارسی .

دارالترجمه شهر آماده ارائه خدمات ترجمه (رسمی و غیررسمی) در حوزه زبان روسی می باشد.

دارالترجمه رسمی شهر با همکاری بهترین مترجمان رسمی زبان روسی آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد. ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به روسی و ترجمه از روسی به فارسی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه را می پذیریم.

- ترجمه رسمی دانشنامه، گواهی پایان دوره و ریزنمرات از زبان فارسی به روسی و ترجمه رسمی مدارک تحصیلی از روسی به فارسی.

- ترجمه رسمی شناسنامه کارت ملی و پاسپورت از زبان فارسی به روسی و ترجمه رسمی مدارک هوستی از زبان روسی به فارسی.

- ترجمه رسمی سند ملک، بنچاق، سند خوردو و دیگر اسناد از فارسی به روسی و ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان روسی به فارسی.

- ترجمه رسمی گواهی های شغلی، سوابق کار و رزومه از فارسی به روسی و ترجمه رسمی سوابق شغلی از زبان روسی به فارسی.

افرادی که قصد مهاجرت و یا مسافرت به کشور روسیه را دارند، قبل از انجام هر کاری می توانند با دارالترجمه رسمی شهر تماس گرفته و از مدارک لازم جهت ترجمه از فارسی به روسی مطلع شوند.

جهت ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به روسی می بایست اصل اسناد تحویل دارالترجمه رسمی شود تا مترجم اصل اسناد را روئیت کند. از سوی دیگر کارشناسان دادگستری و وزارت امور خارجه، ترجمه را در شرایطی تائید می کند که اصل اسناد را روئیت کنند و از قانونی بودن این اسناد مطمئن شوند.

ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک هویتی، اسناد تحصیلی، مدارک و گ.واهی شغلی و اسناد و مدارک مربوط به املاک را می پذیریم. امور ترجمه رسمی توسط مترجمان رسمی قوه قضائیه صورت می پذیرد و ترجمه رسمی به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه خواهد رسید.

ترجمه غیر رسمی متون از زبان فارسی به روسی و از روسی به فارسی را در اسرع وقت می پذیریم. ترجمه روسی به فارسی کاتالوگ، برشور، مقاله، اسناد، ترجمه روسی به فارسی فایل های صوتی، ویدئو و... از زبان روسی به فارسی را می پذیریم.

بازدیدکنندگان گرامی جهت انجام امور مربوط به ترجمه روسی اسناد و مدارک و متون خود به زبان روسی می توانید از تجربیات دارالترجمه رسمی شهر بهره گیرید. پرسنل دارالترجمه آماده ارائه خدمات ترجمه روسی به صورت رسمی و غیررسمی می باشند. ترجمه روسی به صورت رسمی همراه با تائید دادگستری و وزارت خارجه. ترجمه روسی شناسنامه، ترجمه روسی کارت ملی، ترجمه روسی سند ملک، عقدنامه، مدارک تحصیلی، ریزنمرات. ترجمه روسی متون و مقالات علمی و پژوهشی. ترجمه روسی کاتالوگ ها، بروشور و ... به زبان روسی. ترجمه روسی مکاتبات تجاری، شخصی . ترجمه روسی سایت. ترجمه روسی متون فنی. ترجمه روسی متون پزشکی و ... . همچنین مترجمین همراه دارالترجمه رسمی آریاهشهر می توانند جهت امورات مربوط به ترجمه روسی، شما را در سفر به روسیه همراهی کنند. ترجمه روسی رسمی، ترجمه غیر رسمی روسی و همچنین ترجمه روسی متون علمی و دانشگاهی از روسی به فارسی و از فارسی به روسی.