ترجمه رسمی گواهی کار از بیمارستان

از جمله ترجمه گواهی کار و اشتغال، ترجمه رسمی گواهی کار از بیمارستان ها و گزارش کار را است. ترجمه رسمی انواع گواهی های اشتغال بیمارستانی و از مراکز بهداشت و درمان را از فارسی به انگلیسی و سایر زبان ها را می پذیریم.

جهت ترجمه رسمی گواهی های کار از بیمارستان، در صورتی که این گواهی ها روی سربرگ بیمارستان تنظیم شده و دارای مهر بیمارستان باشند، ارزش ترجمه رسمی را دارند. امّا جهت تائید ترجمه رسمی گواهی های کار صادر شده از بیمارستان ها نزد دادگستری و وزارت امور خارجه، نیاز هست که اصل این گواهی ها از طرف وزارت بهداشت تائید شده باشند. در غیر اینصورت دادگستری و وزارت امور خارجه از تائید ترجمه رسمی آنها خودداری خواهند کرد. در صورتیکه این گواهی ها مربوط به گواهی اشتغال پرسنل بیمارستان باشند، علاوه بر مُهر وزارت بهداشت، نیاز به دفترچه بیمه فرد و دانشنامه تحصیلی مربوط به زمینه فعالیت فرد می باشد. در غیر اینصورت دادگستری و وزارت خارجه از تائید ترجمه رسمی گواهی خود داری خواهند کرد.

ترجمه رسمی گواهی کار از بیمارستان

برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک با ما تماس بگیرید. دارالترجمه رسمی شهر با کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی به شما عزیزان می باشد.

دارالترجمه رسمی شهر از دارالترجمه های با سابقه درخشان در تهران می باشد. با همکاری مترجمین با سابقه دادگستری جهت ترجمه رسمی اسناد و مدارک شما آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی هستیم. ترجمه رسمی انواع گواهی های کار از زبان فارسی به انگلیسی و همچنین ترجمه انواع گواهی از زبان انگلیسی و یا از دیگر زبان به زبان فارسی را می پذیریم.

ترجمه رسمی گواهی کار از بیمارستان

دارالترجمه رسمی شهر با همکاری مترجمان خبره دادگستری آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیر رسمی از زبان فارسی به انگلیسی و دیگر زبان ها می باشد. همچنین ترجمه از زبان انگلیسی و دیگر زبان ها را به زبان فارسی نیز می پذیریم.