ترجمه رسمی اسناد صادرات و واردات

ترجمه رسمی اسناد صادرات و واردات

دارالترجمه رسمی شهر از دفاتر ترجمه با سابقه درخشان در امر ترجمه رسمی اسناد صادرات و واردات در ایران می باشد. دارالترجمه رسمی شهر مدارک صادرات و واردات کالا از جمله بارنامه ها، برگه های ترخیص گمرکی و ... را می پذیرد.

در امر تجارت بین المللی، همواره نیاز به درک قراردادهای فی مابین شرکای تجاری وجود دارد و این امر به واسته ترجمه ای منصفانه و دقیق صورت می گیرد. دفتر ترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات مربوط به ترجمه رسمی تمام اسناد و مدارک مربوط به صادرات و واردات کالا از زبان فارسی به دیگر زبان ها و یا از تمام زبان های زنده به زبان فارسی می باشد. دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه، امور مربوط به تائید ترجمه نزد تمامی سفارت ها را نیز می پذیرد.

ترجمه رسمی اسناد صادرات و واردات, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

شرکت های ایرانی و یا خارجی فعال در امر صادرات و واردات کالا و خدمات نیاز به درک کامل بندهای قراردادهای فیما بین دارند. همچنین در برای اطلاع کامل از صورت های مالی همواره باید این اسناد را به زبان مادری خود ترجمه نمایند. دارالترجمه رسمی شهر با همکاری مترجمان رسمی و خبره دادگستری آماده ارائه خدمت به شما مشتریان گرامی می باشد.

ترجمه رسمی اسناد صادرات و واردات با تائیدات

شرکت های فعال در امر صادرات و ورادات کالا می توانند اسناد و مدارک مربوطه را به دارالترجمه رسمی شهر بسپارند و در اسرع وقت ترجمه ای مطمئن را دریافت کنند.

همچنین افراد و شرکت هایی که در امر واردات و صادرات کالا فعالیت دارند، می تواند اسناد مربوط به ترخیص کالا از گمرگ و بنادر را جهت تسهیل در روابط با شرکای تجاری خود در خارج ترجمه نمایند.

علاوه بر موارد فوق، دارالترجمه رسمی شهر کلیه اسناد و مدارک را از فارسی به انگلیسی و همچنین از انگلیسی به فارسی ترجمه خواهد کرد. ترجمه از فارسی به همه زبان ها و ترجمه رسمی و غیررسمی از دیگر زبان ها به زبان فارسی را می پذیریم.