ترجمه ترکی

ترجمه ترکی به فارسی و برعکس و همچنین ترجمه آنلاین متن به زبان ترکی را می پذیریم. در صورت نیاز شما ترجمه تک لغت را از فارسی به ترکی و ترجمه از ترکی به فارسی را انجام میدهیم.

ترجمه رسمی از ترکی (ترجمه ترکی آذری و استانبولی) به فارسی و ترجمه رسمی از فارسی به ترکی (آذری و استانبولی) همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امو خارجه در دارالترجمه رسمی شهر پذیرفته میشود.

 بسیاری از افراد با توجه به نیاز خود، ترجمه متون، مدارک و اسناد خود را از فارسی به ترکی یا از ترکی به فارسی به این دارالترجمه می سپارند. دارالترجمه رسمی شهر با همکاری بهترین مترجمین رسمی قوه قضائیه و همچنین با بهرمند بودن از پرسنلی متعهد از مترجمان غیر رسمی آماده ارائه خدماتی نوین در زمینه ترجمه زبان ترکی به شما عزیزان می باشد.

ترجمه ترکی,دارالترجمه رسمی شهر, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر انجام ترجمه رسمی ترکی اسناد و مدارک شما، در صورت نیاز شما عزیزان، امور مربوط به تائید ترجمه نزد سفارت ترکیه را نیز می پذیرد. شما می توانید قبل از ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود به زبان ترکی با ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را از ما بگیرید. امور مربوط به ثبت شرکت، گردشگری، تحصیل، تجارت و ... هر کدام نیاز به ترجمه یکسری از مدارک خاص دارند و در صورت اطلاع کافی داشتن از این مدارک، در هزینه های مربوط به ترجمه رسمی تا حدی صرفه جویی در زمان و هزینه کنید.

ترجمه رسمی ترکی اسناد و مدارک و همچنین ترجمه ترکی متون غیر رسمی، ترجمه ترکی گواهی های و سوابق کاری، ترجمه ترکی قراردادها و رزومه ها، و مدارک به صورت رسمی همراه با تائید دادگستری و وزارت خارجه و سفارت ترکیه در تهران در زمان مورد درخواست شما.

خدمات ترجمه ترکی

  • ترجمه رسمی مدارک از زبان فارسی به ترکی (استانبولی و آذری) و از ترکی به فارسی.
  • تائید ترجمه رسمی ترکی (ترجمه ترکی)مدارک نزد دادگستری و وزارت امور خارجه.
  • تائید ترجمه رسمی اسناد و و مدارک نزد سفارت ترکیه
  • ترجمه غیررسمی از متون، مقالات، کاتالوگ، برشور از زبان فارسی به ترکی و از زبان ترکی به زبان فارسی(ترجمه ترکی).

بیشترین حجم کاری های ترجمه شده از فارسی به ترکی مربوط به اسناد و مدارک تحصیلی افراد و همچنین اسناد تجاری و مربوط به فعالیت های تجاری شرکت ها می باشد. لطفا پیش از شروع پروسه ترجمه اسناد و مدارک، از ما مشورت بخواهید.