ترجمه آذری به فارسی، فارسی به آذری، دفتر ترجمه رسمی آذری

دارالترجمه رسمی شهر پیشرو در امر ترجمه آذری به فارسی در ایران می باشد. دارالترجمه رسمی شهر از دارالترجمه های با سابقه در زمینه ترجمه بویژه در حوزه زبان ترکی آذری و استانبولی می باشد.

دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات ترجمه در زمینه زبان فارسی به آذری وترجمه از آذری به فارسی می باشد. ترجمه رسمی اسناد و مدارک مِلکی، تحصیلی، شغلی و هویتی همراه با تائید دادگستری و وزارت خارجه و در صورت نیاز شما مشتری گرامی تائید سفارت کشور آذربایجان در تهران را می پذیریم. همچنین ترجمه فارسی به آذری و یا ترجمه آذری به فارسی مکاتبات تجاری، اداری و شخصی و ترجمه زبان آذری در زمینه مقالات و متن کنفرانس ها و سمینارها را به انجام خواهیم رساند. ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان فارسی به آذری و یا ترجمه آذری به فارسی، به5 تا 7 روز کاری زمان نیاز دارد. البته این روند کاری هست و در صورت نیاز شما، این زمان کمتر خواهد بود.

ترجمه آذری به فارسی ، فارسی به آذری

شرکت هایی که در امر مبادله کالا و خدمات با جمهوری آذربایجان هستند، جهت بهره مندی هر چه بیشتر از مزایای موجود در تجارت، نیاز به ترجمه قراردادها و توافقات موجود با شرکای آذری خود دارند. دارالترجمه رسمی شهر با همکاری مترجمان خبره و باسابقه آماده ارائه خدمات ترجمه آذری به فارسی و ترجمه فارسی به آذری به شما عزیزان می باشد.

 • ترجمه رسمی فارسی به آذری و ترجمه آذری به فارسی اسناد و مدارک مِلکی، شغلی، تحصیلی و هویتی.
 • ترجمه مقالات و مکاتبات شخصی از فراسی به آذری و ترجمه از آذری به فارسی.
 • ترجمه فایل های صوتی و متن سخنرانی ها و ... .
 • ترجمه بروشور و کاتالوگ از فارسی به آذری و ترجمه از آذری به فارسی را می پذیریم.

ترجمه آذری به فارسی در دارالترجمه رسمی شهر

مترجمین رسمی و غیر رسمی دارالترجمه شهر اسناد و متون شما عزیزان را از فارسی به آذری (آذربایجان و ایران) و برعکس از آذری به فارسی ترجمه می کنند

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور آذربایجان را دارند و نیاز به ترجمه مدارک فارسی به آذری را دارند و همچنین فارغ التحصیلان از کشور آذربایجان جهت ترجمه مدارک تحصیلی از زبان آذری به فارسی را دارند می توانند جهت ترجمه مدارک خود به دارالترجمه رسمی شهر مراجعه کنند. افرادی که قسط ادامه تحصیل در کشور آذربایجان را دارند، لازم است که ترجمه ریز نمرات و پایان تحصیلات دیپلم، پیش دانشگاهیو همچنین شناسنامه و پاسپورت خود را به زبان آذری باکو ترجمه کرده و ترجمه به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ایران رسیده باشد. برای ادامه تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی در کشور آذربایجان، نیاز به ترجمه رسمی مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و  ریزنمرات و دانشنامه دوره کارشناسی در ایران می باشد.

ترجمه رسمی آذری به فارسی اسناد و مدارک صادر شده از کشور آذربایجان همراه با تائید دادگستری و خارجه و در صورت نیاز تائید سفارت آذربایجان در ایران را می پذیریم.

 

اطلاعات تماس سفارت آذربایجان در تهران:

  آدرس سفارت آذربایجان: تهران، پاسداران، خيابان نيستان سوم، كوچه راستوان، پلاك 16 – كدپستي: 1944965114


تلفن:  982122554255+ ، 982122558299+ 

فاكس: 982122558183+

ایمیل: az.embassy.tehran@gmail.com  

جهت ترجمه رسمی زبان آذری به فارسی و همچنین ترجمه از زبان فارسی به آذری باکو با دارالترجمه رسمی شهر تماس بگیرید.

 • ترجمه فارسی به آذری و آذری به فارسی شناسنامه
 • ترجمه زبان فارسی به آذری و آذری به فارسی پاسپورت
 • ترجمه رسمی فارسی به آذری و آذری به فارسی گواهینامه راهنمایی و رانندگی
 • ترجمه فارسی به آذری و آذری به فارسی ریزنمرات
 • ترجمه فارسی به آذری و آذری به فارسی دانشنامه
 • ترجمه رسمی فارسی به آذری و آذری به فارسی اساسنامه
 • ترجمه فارسی به آذری و آذری به فارسی روزنامه رسمی (آگهی تاسیس و تغییرات)
 • ترجمه فارسی به آذری و آذری به فارسی اظهارنامه
 • ترجمه فارسی به آذری و آذری به فارسی سند ملک
 • ترجمه فارسی به آذری و آذری به فارسی اجاره نامه

در صورتی که به ترجمه فارسی به کردی کردستان یا کردی به فارسی نیاز داشتید، دارالترجمه رسمی شهر میتواند به شما این خدمت را ارائه دهد با بهترین قیمت و بهترین کیفیت. فقط کافیست با ما تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنیم.