ترجمه دانشنامه تحصیلی به انگلیسی

ترجمه رسمی دانشنامه

ترجمه رسمی دانشنامه و ریزنمرات دانشگاهی را همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه را می پذیریم. ترجمه رسمی تمامی دانشنامه های کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دانشنامه مقطع دکتری را جهت ترجمه از فارسی به انگلیسی و سایر زبان ها زنده را می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک تحصیلی از جمله ریزنمرات، دانشنامه، گواهی اشتغال یا فراغت از تحصیل و ... می باشد.

جهت ترجمه رسمی دانشنامه تحصیلی دانشگاهی، بایستی اصل دانشنامه به تائید وزارت علوم یا امور فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد (برای فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد) رسیده باشد. در غیر اینصورت دانشنامه بصورت رسمی ترجمه یا تائید نخواهد شد.

دارالترجمه شهر جهت ترجمه رسمی ریزنمرات و دانشنامه تحصیلی به زبان انگلیسی و دیگر زبان ها آماده ارائه خدمت می باشد. ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک تحصیلی همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه را می پذیریم.

دانشنامه تحصیلی بیانگر اتمام تحصیل شما در مقطع تحصیلی خاص است. در صورت ادامه تحصیل در خارج از ایران، نیاز به ترجمه رسمی ریزنمرات و دانشنامه تحصیلی آخرین مقطع تحصیلی شما هست تا دانشگاه مقصد، اقدام به پذیرش شما در مقطع بالاتر نماید.

علاوه بر ترجمه ریزنمرات و دانشنامه تحصیلی، ترجمه رسمی سایر مدارک را با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیز می پذیریم.