برآورد هزینه ترجمه

در برآورد هزینه ترجمه:  ما هزینه ترجمه اسناد، مدارک و متون را بر اساس نرخ های مصوب اداره امور مترجمان رسمی قوه قضائیه لحاظ می کنیم. در صورت نیاز، شما می توانید جهت برآورد هزینه های ترجمه رسمی یا غیررسمی با ما تماس بگیرید. ترجمه رسمی تمامی اسناد را از زبان فارسی به انگلیسی و ترجمه رسمی از انگلیسی و دیگر زباتن ها را به فارسی می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر ترجمه ارزان و بصرفه را تحویل شما می دهد. تعرفه ترجمه در دارالترجمه رسمی شهر دقیقا تعرفه مصوب اداره امور مترجمان است که تمامی دفاتر ترجمه زیر نظر آن اداره فعالیت دارند و ملزم به رعایت تعرفه مصوب می باشند. جهت ترجمه رسمی مدارک با ما تماس بگیرید.

برآورد هزینه ترجمه, دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی, دارالترجمه رسمی, دارالترجمه

ارزان ترین قیمت ترجمه برای خدمات ترجمه زبان انگلیسی به فارسی و سپس فارسی به انگلیسی می باشد (برای ترجمه رسمی و غیررسمی).

در مرحله دوم هزینه ترجمه از عربی به فارسی و فارسی به عربی قراردارد. هزینه زبان عربی بیشتر از زبان انگلیسی و کمتر از سایر زبان ها می باشد.

در مرحله سوم هزینه ترجمه زبان های ترکی، کردی، آذری، ارمنی، روسی، آلمانی، فرانسه و سوئدی قراردارند.

رتبه بالاتر مربوط به تعرفه زبان های اسپانیولی، ایتالیایی، پرتغالی قرار دارند که به نسبت دیگر زبان ها تعرفه ترجمه آنها بیشتر است.

بیشترین هزینه ترجمه مربوط به زبان چینی هست و در حال حاضر گرانترین زبان برای ترجمه از فارسی به چینی و ترجمه از چینی به فارسی می باشد. این موضوع برای ترجمه رسمی و هم ترجمه غیررسمی زبان چینی صادق است.

برآرود هزینه ترجمه سایر زبان ها نیز بر اساس سخت بودن و کمیاب بودن مترجم آن زبان ها در یکی از رتبه های پنچگانه فوق قرار می گیرد. این نحوه قیمت گذاری برای ترجمه رسمی و غیررسمی می باشد.

برآورد هزینه ترجمه

ترجمه ای به صرفه و سریع از ما بخواهید.