دارالترجمه چینی دارالترجمه رسمی چینی دارالترجمه فارسی به چینی ترجمه چینی

دارالترجمه چینی

دارالترجمه رسمی شهر/ دارالترجمه رسمی چینی

دارالترجمه شهر از پیشگامان ارائه خدمات ترجمه زبان چینی بصورت رسمی و غیررسمی می باشد.

با توجه به حجم مبادلات تجاری ایران و چین نیاز به ترجمه از چینی به فارسی امری مسجل می باشد. تجار و بارزگانان ایرانی جهت دستیابی به موفقیت های هرچه بیشتر در حیطۀ کاری خود نیازمند درک کامل قراردادهای فیمابین با طرف های خارجی خود می باشد. قراردادهای و لیست های مربوط به ترخیص کالا از بنادر چین به زبان چینی صادر می گردند و برای درک کامل این متون نیاز به ترجمه ای منصفانه و درست دارند. دارالترجمه شهر با همکاری مترجم های رسمی و غیررسمی زبان چینی، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان در زمینه زبان چینی می باشد.

ترجمه کاتالوگ، برشور، قرارداد و ... از زبان فارسی به چینی و ترجمه از چینی به فارسی را می پذیریم.

ترجمه رسمی ریزنمرات، دانشنامه، شناسنامه، گواهی عدم سوء پیشینه و ... از زبان فارسی به چینی را همراه با تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه می پذیریم.

همچنین ترجمه رسمی فارسی به چینی اسناد و مدارک لازم جهت دریافت ویزا برای کشور چین را می پذیریم.

علاوه بر ترجمه رسمی و غیررسمی زبان چینی، ترجمه رسمی به انگلیسی، ترکی، آلمانی، عربی و سایر زبان ها را نیز می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه ترجمه رسمی از زبان فارسی به چینی و از زبان چینی به فارسی می باشد. ترجمه اسناد و مدارک از زبان فارسی به زبان چینی و دیگر زبان ها، توسط مترجمان رسمی و خبره دادگستری انجام می گیرد. دادگستری و وزارت خارجه نیز با توجه به عدم محدودیت نوع سند و مدرک، ترجمه رسمی چینی این اسناد و مدارک را تائید خواهند کرد. همچنین برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان چینی به فارسی، ابتدا این اسناد باید به تائید کنسولی و یا سفارت ایران در کشور چین رسیده باشند و سپس به تائید وزارت خارجه ایران برسد (جهت تائید مهر کنسولی یا سفارت خود در کشور چین) در غیر اینصورت ترجمه رسمی اسناد و مدارک صادر شده از کشور چین غیر قانونی بوده و مترجم تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. بعد از این مرحله، اسناد از چینی به فارسی ترجمه شده و ترجمه رسمی جهت تائید دادگستری ارسال خواهد شد.

دارالترجمه رسمی شهر علاوه بر ترجمه رسمی از زبان فارسی به چینی و یا چینی به فارسی و تائید دادگستری و وزارت خارجه، در صورت نیاز شما مشتریان گرامی امور مربوط به تائید ترجمه رسمی را نزد سفارت کشور چین در تهران قبول خواهد کرد.

دارالترجمه شهر با همکاری مترجمان رسمی و غیررسمی زبان چینی آماده ارائه خدمات ترجمه به شما عزیزان می باشد. ترجمه رسمی فارسی به چینی، ترجمه رسمی چینی به فارسی اسناد و  مدارک همراه با تائید دادگستری و وزارت امور خارجه.

  • دارالترجمه چینی به فارسی
  • دارالترجمه رسمی چینی به اسپانیولی
  • دارالترجمه چینی به انگلیسی
  • دارالترجمه رسمی چینی به عربی
  • دارالترجمه چینی به آلمانی
  • دارالترجمه چینی به زبان روسی
  • دارالترجمه چینی به کردی
  • دارالتجمه چینی به تمام زبان های زنده دنیا