دارالترجمه رسمی در مالزی ترجمه در مالزی دارالترجمه در مالزی مترجم در مالزی

دارالترجمه رسمی در مالزی

دارالترجمه رسمی شهر (شماره 270) را در مالزی و دیگر کشورها در کنار خود بدانید.

ترجمه رسمی از فارسی به انگلیسی، ترجمه رسمی از انگلیسی به فارسی را می پذیریم.

در صورت نیاز به ترجمه رسمی از فارسی به انگلیسی و یا انگلیسی به فارسی، بایستی اصل مدارک را به آدرس دارالترجمه شهر ارسال نمائید.

ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک بصورت رسمی را می پذیریم. همچنین ترجمه مقالات، متون و ... را از انگلیسی و دیگر زبان ها به زبان فارسی می پذیریم.

دارالترجمه رسمی شهر آماده ارائه خدمات نوین ترجمه به هموطنان ساکن خارج از کشور، بویژه برای عزیران ساکن در مالزی می باشد. شما می توانید با ارسال مدارک خود به آدرس دارالترجمه رسمی شهر اقدام به ترجمه آنها به زبان فارسی نموده و البته به همراه تائید دادگستری و وزارت خارجه ایران و در صورت لزوم تائید سفارت مالزی در تهران برسانید. شاید این پروسه کمی زمان بر باشد، اما به لحاظ هزینه ای بسیار بصرفه تر از اقدام به ترجمه در کشور مالزی می باشد. همچنین شما می توانید به لحاظ کیفیت کار مطمئن باشید که مشکلی به وجود نمی آید. دارالترجمه رسمی شهر را به مانند دارالترجمه ای رسمی در مالزی در کنار خود بدانید. در صورت نیاز شما عزیزان دارالترجمه رسمی شهر مسئولیت تائید مدارک در سفارت مالزی را نیز به عهده می گیرد.

در مورد ترجمه غیررسمی متون نیز می توانید متون خود را به آدرس ایمیل دارالترجمه رسمی شهر ایمیل کرده (لطفاًحتی الامکان شماره تماس خود را ضمیمه ایمیل کنید) و در اسرع زمان ترجمه ای با کیفیت و مقرون بصرفه را دریافت نمایید. در هر کجا که هستید، دارالترجمه رسمی شهر را همراه و در کنار خود بدانید.

دارالترجمه رسمی شهر (شماره 270) با همکاری مترجمین دادگستری و افراد با سابقه درخشان، در خدمت شماست.

دارالترجمه رسمی فارسی در مالزی، دارالترجمه رسمی انگلیسی در مالزی، دارالترجمه رسمی فرانسه در مالزی، دارالترجمه رسمی آلمانی در مالزی، دارالترجمه رسمی عربی در مالزی، دارالترجمه رسمی ایتالیایی در مالزی، دارالترجمه رسمی روسی در مالزی، دارالترجمه رسمی پرتغالی در مالزی، دارالترجمه رسمی کردی در مالزی، دارالترجمه رسمی چینی در مالزی، دارالترجمه رسمی ژاپنی در مالزی و همچنین ترجمه رسمی و غیررسمی از دیگر زبان های زنده دنیا به فارسی و از فارسی به دیگر زبان ها را می پذیریم.